Boğaziçi Üniversitesi Denizcilik ve Yelken Kulübü

Sponsorluk

      Boğaziçi Üniversitesi Denizcilik ve Yelken Kulübü Mayıs 2000’de kurulmuş olup Türkiye’nin ilk üniversite yelken topluluğudur. Günümüze gelene kadar kulübümüz Boğaziçi Üniversitesi’nin gözde takımlarından biri haline gelmiştir. Kulübümüzün misyonu üniversite öğrencileri arasında denizciliği sevdirmek ve onları yelken sporuna kazandırmaktır.

       Kulübümüzde, bir eğitim dönemi boyunca yaklaşık farklı seviyelerde eğitim görmektedir ve sporcularımızın büyük çoğunluğu Türkiye’deki çeşitli teknelerde yarışarak hem Türk Yat Yarışçılığındaki ekip ihtiyacını gidermekte hem de kendi yarış tecrübelerini artırmaktadır. 

      Dönem içindeki eğitimler dışında, yıl boyunca düzenlenen 3 eğitim gezisi, Kayıkhane Sohbetleri, Kulüpiçi Fleet-race yarışları, Bröve Törenleri ve diğer etkinliklerle kulübümüz Boğaziçi Üniversitesi’nde çok sayıda öğrenciye ulaşmaktadır.

      Ayrıca Yarış Ekibi‘miz katıldığı yarışlarla ve genişleyen ailesiyle Türkiye Yelken camiasında tanınır hale gelmiştir. 

     Kayıkhane projemiz ve devam eden sosyal sorumluluk projelerimizle ailemizi genişletmeye ve gelişmeye devam ediyoruz. 

     Daha fazla öğrenciyi denizle ve yelkenle buluşturmak için, katıldığımız yarışları karşılamak gibi maddi sponsorluklardan Kayıkhane’miz için malzemelere, çeşitli ihtyiaçlarımızı karşılamak için sponsorluk çalışmalarımızı yıl boyu sürdürüyoruz. Sizler de bu ailenin bir parçası olmak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

     EDHEC Sponsorluğu Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin: BOUN-EDHEC 2019 

 

 

KAPAT